שום דבר אינו קורה עד שהלקוח אומר לך ״כן״

מה שאני הולך להראות לך - הוא לגמרי שונה ממה שמלמדים מומחי המכירות שפגשתם, אני יכול להבטיח לכם את זה!

ערן כץ
22-02-22

כי קשה להתווכח על אמת אחת פשוטה מאוד… והיא ששום דבר לא קורה עד שהלקוח אומר לך – כן… ולמעשה מסכים לשלם לך (וזה לא משנה מה העסק שלך, מאמנים, יועצים, יוצרי קורסים, או כל אחד שמוכר משהו כדי ליצור לעצמו הכנסות).

תחשבו על זה…

אתם יכולים להיות הבעלים הגאים של כל מגנטי הלידים, המעריצים, העוקבים והמשפכים הכי טובים בעולם, אבל כל זה לא משנה, לא יעזור – בלי המילה הזאת ״כן״.

וכדי לקבל ״כן״ באופן סיסטמתי יצרתי 6 שלבים מדויקים שאנו ממלאים אחריהם בהדיקות במהלך כל שיחה. כן, בכל שיחה אנחנו תמיד עושים בדיוק את אותם הצעדים, עם אותן השאלות שאנו שואלים כדי לגייס לקוחות כמו שעון בכל יום.

6 שלבים שיהפכו כל מכירה לנטולת מתחים…

שנחשוף בפעם הראשונה בסדנה חדשה…

שלב #1 – המסגור

תלמדו את 5 השאלות הקריטיות שבהן אנו משתמשים כדי לקדם את המכירה, לבסס שליטה ולסלק ״אוכלי חינם״, כבר בחמש הדקות הראשונות של השיחה!

שלב #2 – הגילוי

פריימוורק מוכח בן תשעה שלבים כדי לאבחן במהירות ובדיוק למה סביר להניח שהלקוחות הפוטנציאליים שלך יישארו ״תקועים״ עד שיעשו שימוש במוצר שלך!…

שלב #3 – הבעיות

זה המקום בו נעזור ללקוחות העתידיים שלך, להבין מהו המחיר האמיתי של אי נקיטת פעולה עכשיו, ואת הערך המדויק בעסקתך כדי לפתור להם את הבעיות שלהם…

שלב #4 – המרשם

המקום בו הקסם קורה – נציג לך את ה״מרשם״ הייחודי שלנו שיעזור לך לחשוף בפני הלקוח העתידי שלך את השלבים המדויקים ושתעזור לו להשיג. השלב הזה בעצם מחייב אותם לומר לך שהם בטוחים ב-100% שהעבודה איתך היא הדרך הטובה ביותר להשיג את המטרות שלהם…

שלב #5 – הבקשה

במקום להציע תכונות משעממות והטבות צולעות בניסיון למכור בצורה מסורבלת את העבודה איתנו – נציג לך כיצד להפוך מכירה מצידינו לבקשה מצידם…

שלב #6 – ההזמנה

״לעולם לא נסגור עוד מכירה״ אולי נשמע קצת כמו סרט אימה, אבל זו בדיוק הדרך בה אנחנו מגייסים את לקוחות הדגל שלנו… אנחנו מזמינים לקוחות פוטנציאליים לעבוד איתנו רק לאחר שהם הסכימו לעבוד איתנו!

מכירה מפסיקה להיות מכירה כשהיא הופכת למדע!

ולכן אני רוצה להזמין אותך לסדנה בשם מכירה נטולת מתחים

מדובר בסדנה חדשה, בה נחשוף לראשונה את תסריט המכירות המושלם לשיחת מכירה נטולת מתחים… וזו בדיוק המערכת שבה הלקוחות המדהימים שלנו ואנחנו משתמשים כדי לגייס מאות רבות של לקוחות לתוכניות דגל בסכומים גבוהים, בלי טכניקות מכירה מתישות או סגירות תחת לחץ.

רוצה להפוך שיחת מכירה ״תחת לחצים״ לשיחת מכירה ״נטולת מתחים״?

זה הקישור שלך וכל הפרטים כאן בפנים!

ערן כץ

עוזר לבעלי עסקים בתחום השירותים והידע (יועצים, מאמנים, יוצרי תוכן, סוכנויות וכל מה שביניהם) להגדיל משמעותית את הכנסות העסק שלהם במשרה מלאה.

יכולים גם לעניין אותך