מחולל מסר של מיליון דולר

חולל לעצמך מסר של מיליון דולר

צעד קריטי לכל מי שרוצה לדייק את המכירות שלו, לגרום לפרסום שלו לעבוד ולהוציא את העסק שלו מערפל ובלבול. מחולל זה הותאם במיוחד לבעלי עסקים בתחום השירותים והידע (יועצים, מאמנים, יוצרי תוכן, סוכנויות וכל מה שביניהם) שרוצים להגדיל משמעותית את הכנסות בלי לחצים מיותרים, קורסים חסרי תועלת או לזרוק הון תועפות על שיווק שלא עובד.

למה זה כל כך חשוב?

לקהל שלנו אין זמן, הוא עסוק מדי, מוסח דעת מדי. אנו ממש לא מעניינים אותו וגרוע מכך, גם מה שיש לנו להציע - כלל לא מעניין אותו.

לכן המסר שלנו חייב להיות אחיד, חד, פוגע בול בקהל שלנו. וחשוב להשתמש במסר הזה בכל מקום, כל הזמן... במודעות, ברשתות, באתר, במיילים, בוובינרים, בע״פ… כדי למכור מוצר או שירות ולפעמים גם את העסק עצמו. המסר הוא המיתוג שלנו.

אבל רוב בעלי העסקים שפגשתי בחיי (והאמת גם המשווקים) משתמשים במסר מסוג ״Me Too״ והכוונה שלי היא כזאת…

כשאנחנו יושבים בקפה ושואלים מישהו מה הוא עושה? ואז הוא משיב בקטגוריה העסקית שלו… ״אני עורך דין״ (מטפל, מאמן זוגיות או כל דבר אחר לצורך הדוגמה). אז, אנחנו משיבים לו: וואו… כל הכבוד… זה באמת נשמע מעניין… בזמן שאנו חושבים ״בא לי איזה שנץ קטן״ או ״יאללה, שחרר אותי, טוב...״

כל מי שמשיב לנו בקטגוריה העסקית שלו כמו ״אני עורך דין״… בעצם פישל… הוא איבד את ההזדמנות שלו לקבל מאיתנו יחס…

אז איך הופכים ״פשלה״ למסר ״שאי אפשר לעמוד בפניו״?החדשות הטובות, זה בדיוק מה שמחולל המסרים החדש שלנו יעשה עבורכם!

הוא יחולל עבורכם מסר של מליון דולר. מסר אחיד, חד, שפוגע בול בקהל שלכם... הוא יתן לכם תשובה מדוייקרת לשאלות כמו: מה אתם עושים? מה בעצם אתם מוכירם? מי הלקוחות? ועוד...

אז, פנו לעצמכם מספר דקות וחוללו לעצמכם מסר של מיליון דולר ממש עכשיו...

חולל לעצמך מסר של מיליון דולר

ושדרג משמעותית את השיווק שלך...

זהו רק חלק קטן מצעד אחד ב״קודקס״ שלנו. מערכת רבת עוצמה שמסייעת לבעלי עסקים כמוך להגדיל משמעותית את ההכנסות שלהם במהירות...

סימפלי בהחלט מצדיקה את השם שלה. הם עזרו לי לפשט את תהליך בניית הנוכחות הדיגיטלית שלי, יצירת אתרים, יצירת לידים, שיווק ומכירות. הם נתנו לי ביטחון להתחיל ולבנות את העסק שלי ואפשרו לי להתמקד במה שאני עושה הכי טוב!

Jennifer Simonetti-Bryan
Masterwineonline

זכיתי!
עברתי הרבה אנשי מקצוע, ״חניתי״ אצלם כמה זמן והמשכתי הלאה... מפני שאף אחד לא נתן מענה מלא לצרכים שלי.
למזלי הגעתי לערן וכבר מההתחלה הבנתי שהגעתי למקום הנכון! יעילות, מקצועיות, שירותים מקיפים וחדשנות

רותם נמיר פרדס
נדלניסטית

ערן שלום, אנא אל תספר למתחרים שלי על קיומך הם יבינו בקלות איך הפכת אותי "לפרה סגולה".
פתאום יהיו להם קמפיינים יעילים, הנראות שלהם תהיה מדהימה, הם יקבלו מענה מהיר ויעיל ולא ירצו אחרים, הם יתחילו לחייך ולהפסיק לעשות טעויות.

זהר ליבוביץ'
Zohartrade
מנכ"ל
cross