אודות Simply

סימפלי –
בית מלאכה לדיגיטל, המתמחה בבניית אתרים איכותיים ובפרסום יעיל.

בסימפלי (Simply) אנו פועלים ע"פ מטרות לקוחותינו, תוך הגדרת המטרות בצורה נכונה ובניהול תהליכים שיווקיים המובילים להצלחה. אנו בונים אסטרטגיות מכירה שמותאמות לכל לקוח במיוחד, נמצאים בחיפוש מתמיד אחרי טרנדים חדשים, ועושים הכל בכדי להישאר מעודכנים ולהביא את המילה האחרונה בתחום הדיגיטל. את הלב, הנשמה והדגש אנו שמים על עיצוב, דרך יצירת משפך שיווקי יעיל, בידול מהמתחרים וחיזוק המותג.

קצת היסטוריה:

סימפיל נוסדה כ"סימפלי סושיאל". היא נולדה כדי לענות על צרכי השיווק ברשתות חברתיות לעסקים קטנים. באותם שנים כולם רצו "פרסום בפייסבוק" – רק שרוב בעלי העסקים לא באמת הבינו מה זה פרסום בפייס. כבעל עסק אחר באותה תקופה ולאחר חקר שוק קטן, ערן כץ (מנכ"ל סימפלי) הבין שנקלע לשוק לא מקצועי והחליט להקים משרד פרסום קטן העונה לשם – סימפלי סושיאל.

בחלוף הזמן, עם התפתחותו של הדיגיטל, הבנו שפייסבוק אומנם כלי אדיר לשיווק ופרסום אבל התוצאות נמצאות במקום אחר – אתר האינטרנט. הבנו שהעיצוב הפך להיות חלק מהותי בתפיסת חיינו. ולאחר צבירת נסיון רב ושלל לקוחות מרוצים, הצלחנו ליישם עיקרון אחד ומשמעותי, עיקרון המשמש אותנו כמפתח לכל פרוייקט מצליח היום – "אסטרטגיה" ו"בידול".

שלושת תחומי הפעילות העיקריים של Simply:

בניית אתרים

האתר משמש כלב הפועם של משפך השיווק הדיגטלי, תפקידו לשמש כתעודת זהות דיגיטלית סוג של חלון ראווה שלקוחות פוטנציאלים רבים פוגשים בו בפעם הראשונה. ובשל כך האתר חייב להיות מובדל, ידידותי, ולדבר בשפה ברורה לקהל המטרה.

סושיאל, מדיה ועיצוב

עולם הסושיאל טומן בתוכו כוח רב, ישנן אסטרטגיות רבות שבעזרתן תוכל לרתום את הכוח הזה לטובתך. בעזרת מדיה איכותית, מיתוג וניהול נכון תוכל להגיע לתוצאות טובות ולהיבדל משאר המתחרים בשוק.

שיווק ופרסום

תפקידו של הפרסום הוא לשמש כמנוע צמיחה לכל עסק! יצירת משפך שיווקי יעיל וניהול קמפיינים על בסיס מטרה, אמורים לתרום להצלחת העסק שלך. בעזרת מיתוג נכון, שיחה בגובה העיניים ולידים איכותיים, העסק שלך יצמח ויגדל.

צור קשר

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם…

או דבר איתנו

054-4222-058

דרך יפו 35, חיפה

Pin It on Pinterest