סימפלי, בית מלאכה דיגיטלי

מדשדוש לצמיחה

אוסף מאמרים שיעזרו לך להשיג צמיחה אקספוננציאלית בעסק שלך...

האם אני צריך להרגיש אשמה על הכישלון שלי?

״העסק שלי נכשל, אני מרגיש אשם. אני שוחה בתוך ים של חרדה, מטיל ספק בעצמי עד התעללות רגשית וזה ממש מבאס אותי. האם עליי להרגיש אשם בכישלון שלי, או שמה לקחתי את כל העניין הזה קשה מדי?״
קרא עוד

מה אם יכולת לקבל החלטות מעולות מבלי להחליט?

כותב את זה לכל מי שמרגיש תקוע בכל הנוגע לדברים שיווקיים בעסק שלו. להיות תקוע זה מבאס ... אז, אולי ​​זה יעזור לך. שנתחיל?
קרא עוד

מה זו אבולוציה דיגיטלית אמיתית ואיך היא תראה מנקדת מבטו של העסק שלך?

צ'ארלס דרווין נחשב לאבי תורת האבולוציה המודרנית, והרעיון המרכזי שלו הוא הברירה הטבעית. הברירה הטבעית של העסק שלנו הוא לגדול, להסתעף ולצמוח. זה מה שרובנו רוצים. אבל כאן טמונה לנו בעיה.
קרא עוד

כל האמת על המיילים שלך!

אם יש לך עסק שמוכר מומחיות, המיילים שלך הם כנראה כלי מאוד חשוב עבורך. אבל, איך מתמודדים עם האימרות המקובלות בשוק כמו: אף אחד לא קורא מיילים, זה לא עובד, עזוב אותי שלח לי ווטסאפ :) האם יש בהם שמץ של אמת?
קרא עוד

האימייל הקסום

הנה מייל קסום ומיוחד במינו, שאם העסק שלך מוכר שירותים למחייתו, הוא בקלות יכול להכניס לך הרבה מאוד שקלים חדשים ומהירים כבר בשבוע הקרוב. לקחתי אותו מאיש חכם בשם בלייר אנס, שכנראה לקח אותו מאחר… אז הנה הוא, קחו אותו, נסחו אותו מחדש, שנו אותו כדי שיתאים לעסק שלכם ובעיקר תעשו בו שימוש ללא דיחוי כלל כי הוא פשוט עובד.
קרא עוד

כיצד ממטירים ״גשם של לידים״ על העסק וסוגרים לקוחות ע״פ ציפיות בלי טעויות מיותרות?

למרות שכל ילד יכול להבין את הכוונה מאחורי ״גשם של לידים״, הבעיה היא שכמושג הוא לא שווה כלום, והשאלה היא היכן טמונה הבעיה? אז כדי לענות על הבעיה, ננסה להסתכל על התוצאות שהשגת עד היום.
קרא עוד
1 2 3 5
אין עוד תוכן לטעינה
crosschevron-down