כיצד הופכים לידים קרים ללקוחות פוטנציאליים לוהטים?

אני רוצה לשתף אותך בשלושה שלבים פשוטים בהם משתמשים הלקוחות שלנו כדי להפוך במהירות לידים קרים ללקוחות פוטנציאליים לוהטים… אבל לפני כן בואו נעשה רגע של סדר במושגים: ״ליד״ הוא מתעניין (מישהו שהרים יד) ולקוח פוטנציאלי הוא מישהו שקיבל הצעה מאיתנו (בדרך כלל במהלך שיחה). נחזור לענייננו?

ערן כץ
14-02-22

אוקיי, אז זה לא סוד שאם אנו רוצים להגדיל את ההכנסות שלנו… כולנו צריכים דרך להפוך לידים קרים ללקוחות פוטנציאליים לוהטים ורצוי מאוד שזה יקרה במהירות 🙂

השאלה מן הסתם היא… איך?

בקודקס (המערכת ליצירת ההכנסות שלנו), הוצאנו את המושג ״ניחוש״ מהתהליך באמצעות פורמולה פשוטה ומאוד יעילה שעוזרת ללקוחות שלנו לגרום ללידים שלהם לתאם שיחות.

לפורמולה קראנו מגבר הסמכות. ולמי שלא שמע, מגבר הסמכות הוא בעצם וידיאו שאנו מציגים ללידים שלנו (לרוב בדף תודה) לפני שאנחנו מציעים להם לעלות לשיחה (כדי להפוך אותם ללקוחות פוטנציאליים לוהטים).

איך עובד המגבר? הנה זה ב-3 שלבים פשוטים:

שלב #1.. תחילה נמסגר את מגבר הסמכות שלנו עם הבטחה, כותרת והוכחה.
ההבטחה תגרום להם להביע עניין וההוכחה תעזור להם להמשיך בצפייה (ולא לנטוש את הדף).

שלב #2.. אחרי זה, נבסס את הבעיה ונראה להם את הצעדים לפתרון הבעיה. זהו התוכן העיקרי במגבר.

שלב #3.. לבסוף, נעשה זום אווט לתכנית הדגל שלנו, נציג את מפת הדרכים המלאה ונקרא באופן ישיר לפעולה.

זהו כמובן רק חלק אחד קטן מהקודקס שלנו, מערכת שלמה שעוזרת לאנשים בדיוק כמוך להגדיל במהירות את ההכנסות שלהם ב-90 יום או פחות, ללא כל הלחצים מיותרים, קורסים חסרי תועלת או לזרוק הון תועפות על שיווק שלא עובד… והכל כדי שיוכלו לנוע בביטחון ליצירת 7 ספרות או יותר.

רוצה לראות דוגמא למגבר סמכות עובד?

לחיצה כאן תציג לך את אחד ממגברי הסמכות שלנו 🙂

ערן כץ

עוזר לבעלי עסקים בתחום השירותים והידע (יועצים, מאמנים, יוצרי תוכן, סוכנויות וכל מה שביניהם) להגדיל משמעותית את הכנסות העסק שלהם במשרה מלאה.

יכולים גם לעניין אותך