סימפלי - בית מלאכה דיגיטלי
תאם שיחה
EN

אני אובססיבי

ביליתי שנים כדי למצוא את הדרכים הטובות ביותר לעזור לבעלי עסקים, מאמנים, יועצים ויוצרי תוכן להגדיל במהירות את ההכנסות שלהם, מבלי שהחרדה תדבוק בהם והוצאות הפרסום ירקיעו לשחקים.

עברתי כל קורס, ספר, סדנה וובינר אפשרי רק כדי להמשיך לצמוח ולהשתפר בתחום הזה...
זה הפך לאובססיה!

ואני די אוהב את האובססיה שלי 🙂

למה?

כי פעם, כשהתחלתי, הייתי תקוע, מלא בחוסר ביטחון עצמי, מבלה שעות כל יום בבינג׳ של קורסים משעממים, מלווה במתחים מיותרים כי לא באמת ידעתי מה לעשות בקשר לזה!

מאז שפיצחתי את הקוד, הכל השתנה, התחלתי לפרוח. והיום והפכתי את כל מה שלמדתי למערכת אחת מלאה. מערכת שאני קורא לה ה-קודקס.
לדוגמה, אחד החלקים המרכזיים מתוך 9 השלבים של המערכת הוא…

מסר של מיליון הדולר

חלק שמבוסס על 3 פעולות פשוטות:
פעולה #1..
בראש ובראשונה אנו מגדירים את האווטאר שלנו וממפים את הבעיות והרצונות שלו. כדי למפות, אנו חוקרים כדי להבין מה האתגרים ומה הם רוצים, מה גורם להם לא לישון בלילה ומה הם חולמים בזמן שהם כבר ישנים.

פעולה #2..
לאחר המיפוי, אנו משתמשים במחשבון המטבעות שלנו. כלי שעוזר לנו להבין בדיוק מהו הערך המרכזי שאותו אנו רוצים למכור ללקוחות שלנו… ולדייק אותו לרמה של מילה אחת עם מדד מדויק.

פעולה #3..
לבסוף, מכל זה אנו יוצרים מסר של מיליון דולר. מסר בהיר כשמש ומובן לכל ילד שעולה לכיתה א׳.
עכשיו, ישנם מספר דרכים ליצור מסר שכזה… אבל הנה פורמולה אחת שתעזור לך ליצור מסר משלך:
[שם תוכנית/שירות/מוצר] הינה תוכנית ייחודית המסייעת ל[אווטאר] להשיג/להגדיל/להוריד [מטבע + מדד] שלהם תוך [X זמן] בלי [בעיה 1], [בעיה 2] או [בעיה 3], כדי שיוכלו [להגשים את החלום שלהם].

והנה דוגמה משלנו:
״קודקס פרו הינה מערכת ייחודית המסייעת לבעלי עסקים בתחום השירותים והידע להגדיל משמעותית את הכנסות העסק שלהם ב-90 יום או פחות בלי לחצים המיותרים, קורסים חסרי תועלת או לזרוק הון תועפות על שיווק שלא עובד, כדי שיוכלו לנוע בביטחון ליצירת רווחים של 7 ספרות ויותר״

ונאמר (רק לצורך הדוגמה, אני לא באמת מבין בזה ורואים את זה עליי) שהקודס שלנו היא תוכנית לירידה במשקל:
״הקודקס הינה תוכנית ייחודית המסייעת לנשים שאוהבות את החיים להוריד 10 קילוגרמים ממשקלן בתוך 60 יום בלבד, בלי לוותר על הדברים שהן אוהבות לאכול, דיאטות בלתי פוסקות, או לבזבז את זמנם וכספם על חדרי כושר, כדי שיוכלו להרגיש יותר שלמות עם עצמן וצעירות בנפשן״

וכך משתמשים בזה

אנו מתאימים ״מסר של מיליון דולר״ עבור כמעט כל פיסת תוכן שאנו מכינים… זה יכול להיות מגנטי לידים, סרטונים, דפי מכירה, מאמרים, מיילים, פוסטים וכל מה שביניהם!
ברגע שמתרגלים לעשות את זה, זה הופך להיות קל כשפת אם!

ואם עושים את 2 הפעולות הראשונות פעם אחת כמו שצריך ובצורה יסודית (כך שאין צורך לחזור ולעשות אותם שוב)... זה תמיד יעבוד 🙂

למה? תודה על השאלה…

כי זה פותר לך את החלק הכי קשה בשיווק… ליצור מסר אחד שימשוך את תשומת לבם של קהל עסוק מדי, מוסח דעת מדי, שלא מכיר אותך, לא סומך עליך, ושאין לו שמץ של מושג ללמה בכלל הוא אמור להקשיב לך ולמה שיש לך להציע.

רוצה לראות כיצד המסרים שלנו יכולים להפוך למסר של מיליון דולר עבורך? כיצד אנשים בדיוק כמוך מגדילים את ההכנסות שלהם במהירות, בלי לחצים, תסכול ובזבוז זמן מיותר?

הנה השלב הבא שלך:
לחיצה כאן תאפשר לך לתאם איתי שיחת מיפוי לעסק שלך... בשיחה נבין את העסק שלך וניצור עבורך תוכנית פעולה ברורה להשגת יעדי ההכנסה שלך. בלי השקעה מצידך 🙂

הכותב: ערן כץ

אני עוזר ללקוחות שלי להגדיל הכנסות ולגייס לקוחות לעסק שלהם במשרה מלאה כבר 13 שנה. רוב הלקוחות שלי דומים לעסק שלי והייתי מגדיר אותם כ״שירותים מקצועיים״ ו- ״מוצרי ידע״ — תחום ההתמחות שלי.

יכול לעניין אותך:

02/05/2022
מה חשוב יותר, שיווק או מכירות?

התשובה הקצרה היא, ש״מכירות״ בא לפני ״שיווק״. הסיבה לכך היא ש״שיווק״ היא בעצם מערכת (סיסטם) וה״מכירות״ הן חלק ממנה. עסק מתחיל בלי שיווק… עם פה לאוזן + הנחות ״מיוחדות״ לחברים. אז למה בכלל צריך שיווק? כי שיווק זה צמיחה, צמיחה צפויה ויציבה… דבר שכל עסק שרוצה לגדול צריך 🙂 היתרון הגדול של ״שיווק״ על ״מכירות״ […]

28/04/2022
4 סוגים של בעלי עסקים

למה זה חשוב? כדי להבין מי הם הלקוחות ש״קל יותר״ להצליח איתם (בשוק ה- B2B), ואולי גם להבין טוב יותר את העסק שלכם 🙂 אז בואו ננסה לאפיין אותם, להבין איך מזהים אותם? ואיך תכלס מתמודדים איתם? #1 מקבלי ההחלטות ללא ספק בעלי העסקים המועדפים עליי (דה. ברור)… פשוט כי קל יותר לעזור להם להצליח […]

24/04/2022
היכן מתחבא השוק האידיאלי שלך?

נכון?… כן, עד כאן הכל ברור 🙂 אז איך עושים זאת? (האמת שזה דיי פשוט)… עושים זאת ע״י עבודה עם קהל מדוייק שממלא אותכם בתשוקה של ״לעזור להם לפתור את הבעיה הנכונה״… כי זה צעד סופר חשוב בדרך ליצירת עסק שיעמוד בציפיות שלכם ביחד עם העתיד הכלכלי שרציתם. אז הנה לכם פריימוורק שיוכל להבטיח לכם […]

1 2 3 8
לכל המאמרים
סימפלי - בית מלאכה דיגיטלי | אילו העסק שלך היה יכול לדבר?

סימפלי

בית מלאכה דיגיטלי

הכשרה חדשה מבית סימפלי חושפת:

כיצד לקבל תשלום על סדנאות וירטואליות קצרות...

ואז, להשתמש בתהליך פשוט כדי להפוך את משתתפי הסדנאות ללקוחות הדגל שלך!

לפרטים נוספים
cross