אני אובססיבי

ביליתי שנים כדי למצוא את הדרכים הטובות ביותר לעזור לבעלי עסקים, מאמנים, יועצים ויוצרי תוכן להגדיל במהירות את ההכנסות שלהם, מבלי שהחרדה תדבוק בהם והוצאות הפרסום ירקיעו לשחקים.

ערן כץ
24-02-22

עברתי כל קורס, ספר, סדנה וובינר אפשרי רק כדי להמשיך לצמוח ולהשתפר בתחום הזה…
זה הפך לאובססיה!

ואני די אוהב את האובססיה שלי 🙂

למה?

כי פעם, כשהתחלתי, הייתי תקוע, מלא בחוסר ביטחון עצמי, מבלה שעות כל יום בבינג׳ של קורסים משעממים, מלווה במתחים מיותרים כי לא באמת ידעתי מה לעשות בקשר לזה!

מאז שפיצחתי את הקוד, הכל השתנה, התחלתי לפרוח. והיום והפכתי את כל מה שלמדתי למערכת אחת מלאה. מערכת שאני קורא לה ה-קודקס.

לדוגמה, אחד החלקים המרכזיים מתוך 9 השלבים של המערכת הוא…

מסר של מיליון הדולר

חלק שמבוסס על 3 פעולות פשוטות:

פעולה #1..
בראש ובראשונה אנו מגדירים את האווטאר שלנו וממפים את הבעיות והרצונות שלו. כדי למפות, אנו חוקרים כדי להבין מה האתגרים ומה הם רוצים, מה גורם להם לא לישון בלילה ומה הם חולמים בזמן שהם כבר ישנים.

פעולה #2..
לאחר המיפוי, אנו משתמשים במחשבון המטבעות שלנו. כלי שעוזר לנו להבין בדיוק מהו הערך המרכזי שאותו אנו רוצים למכור ללקוחות שלנו… ולדייק אותו לרמה של מילה אחת עם מדד מדויק.

פעולה #3..
לבסוף, מכל זה אנו יוצרים מסר של מיליון דולר. מסר בהיר כשמש ומובן לכל ילד שעולה לכיתה א׳.
עכשיו, ישנם מספר דרכים ליצור מסר שכזה… אבל הנה פורמולה אחת שתעזור לך ליצור מסר משלך:
[שם תוכנית/שירות/מוצר] הינה תוכנית ייחודית המסייעת ל[אווטאר] להשיג/להגדיל/להוריד [מטבע + מדד] שלהם תוך [X זמן] בלי [בעיה 1], [בעיה 2] או [בעיה 3], כדי שיוכלו [להגשים את החלום שלהם].

והנה דוגמה משלנו:

״קודקס פרו הינה מערכת ייחודית המסייעת לבעלי עסקים בתחום השירותים והידע להגדיל משמעותית את הכנסות העסק שלהם ב-90 יום או פחות בלי לחצים המיותרים, קורסים חסרי תועלת או לזרוק הון תועפות על שיווק שלא עובד, כדי שיוכלו לנוע בביטחון ליצירת רווחים של 7 ספרות ויותר״

ונאמר (רק לצורך הדוגמה, אני לא באמת מבין בזה ורואים את זה עליי) שהקודס שלנו היא תוכנית לירידה במשקל:
״הקודקס הינה תוכנית ייחודית המסייעת לנשים שאוהבות את החיים להוריד 10 קילוגרמים ממשקלן בתוך 60 יום בלבד, בלי לוותר על הדברים שהן אוהבות לאכול, דיאטות בלתי פוסקות, או לבזבז את זמנם וכספם על חדרי כושר, כדי שיוכלו להרגיש יותר שלמות עם עצמן וצעירות בנפשן״

וכך משתמשים בזה

אנו מתאימים ״מסר של מיליון דולר״ עבור כמעט כל פיסת תוכן שאנו מכינים… זה יכול להיות מגנטי לידים, סרטונים, דפי מכירה, מאמרים, מיילים, פוסטים וכל מה שביניהם!
ברגע שמתרגלים לעשות את זה, זה הופך להיות קל כשפת אם!

ואם עושים את 2 הפעולות הראשונות פעם אחת כמו שצריך ובצורה יסודית (כך שאין צורך לחזור ולעשות אותם שוב)… זה תמיד יעבוד 🙂

למה? תודה על השאלה…

כי זה פותר לך את החלק הכי קשה בשיווק… ליצור מסר אחד שימשוך את תשומת לבם של קהל עסוק מדי, מוסח דעת מדי, שלא מכיר אותך, לא סומך עליך, ושאין לו שמץ של מושג ללמה בכלל הוא אמור להקשיב לך ולמה שיש לך להציע.

רוצה לראות כיצד המסרים שלנו יכולים להפוך למסר של מיליון דולר עבורך? כיצד אנשים בדיוק כמוך מגדילים את ההכנסות שלהם במהירות, בלי לחצים, תסכול ובזבוז זמן מיותר?

הנה השלב הבא שלך:
לחיצה כאן תאפשר לך לתאם איתי שיחת מיפוי לעסק שלך… בשיחה נבין את העסק שלך וניצור עבורך תוכנית פעולה ברורה להשגת יעדי ההכנסה שלך. בלי השקעה מצידך 🙂

ערן כץ

עוזר לבעלי עסקים בתחום השירותים והידע (יועצים, מאמנים, יוצרי תוכן, סוכנויות וכל מה שביניהם) להגדיל משמעותית את הכנסות העסק שלהם במשרה מלאה.

יכולים גם לעניין אותך