האם ידעת שיש רק שלושה דברים שחייבים להתקיים כדי להגדיל את ההכנסות בעסק שלך?

אני יודע, זה נשמע מוזר, אבל אחרי שעבדתי עם אינספור לקוחות - אני יכול לומר בלי צל של ספק שצריך את כל שלושת האלמנטים האלה כדי לייצר גידול משמעותי בהכנסות של כל עסק עלי אדמות! (למעשה, גם מבלי להתייחס לתוצאות שלי ושל הלקוחות שלי , יהיה לך קשה למצוא על הפלנטה הזאת בעלי עסקים שאין…

ערן כץ
10-02-22

אז, מה הם אותם אלמנטים שחייבים להתקיים?

החדשות הטובות הן ששלושת האלמנטים הללו למעשה די פשוטים (אולי לא קלים אבל פשוטים בכל זאת)…

#1 מחויבות

זה אולי נשמע שטחי, אבל הינך צריך להיות מחויב ב-100% לעשות את מה שצריך עכשיו – כדי להגיע ליעדי ההכנסה שלך וכדי להרוויח שבע ספרות.

אולי, זה גם נשמע ישיר מדי, אבל 90% מהאנשים פשוט לא נוקטים את הפעולות הנדרשות או נעלמים בקלות רבה מדי עם הסימן הראשון של חיכוך או בעיה.

ראיתי אנשים שאומרים שהם ״רוצים את זה״, טוענים שהם ״רציניים״, ואחרים שמדברים בלי סוף על ״התוכנית הגדולה״ שלהם. אבל האמת היא שרק לחלק קטן מאותם אנשים יש את המחויבות לגרום לזה לקרות – ולהרוויח שבע ספרות.

#2 בהירות

אפילו בעלי העסקים הכי מחויבים צריכים בהירות כדי להשיג תוצאות.

קרא לזה איך שתרצה: מפת דרכים, נתיב, לוח משחק או אפליקציית וויז – חייבים תוכנית מוכחת וקלה לביצוע – כדי להגיע מ״נקודה A״ (ההכנסה הנוכחית שלך) ל״נקודה B״ (לרמוס את יעדי ההכנסה שלך!)

למעשה, זו הסיבה שרבים נכשלים – מבלים שעות, ימים, שבועות, חודשים, ולפעמים גם שנים בחיפוש, צריכת תוכן, רכישת כל קורס אפשרי, קריאת מאמרים והאזנה לכל פודקאסט שקיים…

הבעיה – אין להם דרך ברורה!

הזמן הוא הנכס היקר ביותר שלנו ואנו מאמינים שכל רגע שאנו משקיעים במימוש היעדים שלנו. חייב להיות מושקע בהתקדמות שלך. כלומר, לדעת בדיוק מה עליך לעשות ואיך בדיוק לעשות זאת!

וזה מביא אותי ישר לאלמנט השלישי…

#3 ביטחון עצמי

בתוך עמי אני יושב – מקום שבו לא חסרים אתגרים.

המרכיב החיוני השלישי שכמעט כל אחד חייב כדי להגדיל במהירות את ההכנסה שלו ובסופו של יום להרוויח 7 ספרות הוא – ביטחון עצמי!

אבל יש אבל…

זה לא בהכרח ביטחון בעצמך, אלא 100% ביטחון בעובדה שהינך מקבל את התמיכה הראויה מאדם מהימן שיש לו את הניסיון והכישורים הדרושים.
אדם שישתף איתך פעולה, יעזור לך להשתחרר ולהמשיך לנוע תוך כדי תנועה. קדימה עד להשגת המטרות שלך.

וכן, מדי פעם נתקעים! גם אם קיבלת את כל המחויבות והמוטיבציה שבעולם, עם נתיב סופר ברור. אין כאן באמת ברירה, צריך לתת ביטחון מלא במי שבחרת לעבוד לצידו.

(זו בדיוק הסיבה לכך שאחוזי ההצלחה של קורסים ומוצרי מידע כל כך נמוכים. הם דורשים ממך לעבור אינסוף שעות של הדרכה כדי להגיע ל״הצלחה שלך״ לבדך – כאשר הדרך הקצרה היא לעבוד לצד אדם מהימן שיכול להגדיל פי 10 או יותר את סיכויי ההצלחה שלך)…

אם כבר מדברים על זה…

רוצה ללמוד עוד על איך נוכל לעזור לך להגדיל את ההכנסות שלך במהירות, בלי תסכול או בזבוז זמן מיותר?

אם כן, תאם שיחה קצרה כאן כדי שנוכל להראות לך בבהירות את הצעדים המדויקים שצריך לנקוט כדי להגדיל הכנסות בעסק שלך (בהתבסס על המצב הספציפי שלך).

ערן כץ

עוזר לבעלי עסקים בתחום השירותים והידע (יועצים, מאמנים, יוצרי תוכן, סוכנויות וכל מה שביניהם) להגדיל משמעותית את הכנסות העסק שלהם במשרה מלאה.

יכולים גם לעניין אותך