סימפלי - בית מלאכה דיגיטלי
תאם שיחה
EN

מספרים הכל

נילי דור האלה

ארז קינן

חני

רוני צוקרמן

חיים ממן

פנינה סורסקי

זהר

רותם נמיר פרדס

משי חורב

רותם נמיר פרדס

זכיתי! עברתי הרבה אנשי מקצוע, ״חניתי״ אצלם כמה זמן והמשכתי הלאה... מפני שאף אחד לא נתן מענה מלא לצרכים שלי. למזלי הגעתי לערן וכבר מההתחלה הבנתי שהגעתי למקום הנכון! יעילות, מקצועיות, שירותים מקיפים וחדשנות.

Jennifer Simonetti-Bryan

סימפלי בהחלט מצדיקה את השם שלה. הם עזרו לי לפשט את תהליך בניית הנוכחות הדיגיטלית שלי, יצירת אתרים, יצירת לידים, שיווק ומכירות. הם נתנו לי ביטחון להתחיל ולבנות את העסק שלי ואפשרו לי להתמקד במה שאני עושה הכי טוב!

זהר ליבוביץ'

ערן שלום, אנא אל תספר למתחרים שלי על קיומך הם יבינו בקלות איך הפכת אותי "לפרה סגולה". פתאום יהיו להם קמפיינים יעילים, הנראות שלהם תהיה מדהימה, הם יקבלו מענה מהיר ויעיל ולא ירצו אחרים, הם יתחילו לחייך ולהפסיק לעשות טעויות.

לירן רגב

שירות הכי טוב שאפשר לקבל... הכל מהיר,זמין ואיכותי... תמיד כיף להיפגש עם ערן, לעוף על רעיונות שעולים תוך כדי וכעבור זמן קצר לראות איך סימפלי סושיאל מיישמים את הרעיונות במדיה.

רונית ולפר

בחירת איש מקצוע בתחום בניית אתר וקידום ברשת היתה משימה לא פשוטה עבורי ונפלתי הרבה פעמים בדרכי המקצועית. הגעתי אליכם באמצעות המלצה מחברים יקרים והבנתי מיד שיש לי עסק עם מקצוענים מעולם אחר

רביב סיוון

פניתי לערן כדי שיבנה לי אתר אינטרנט לאחר שקיבלתי המלצות. ערן נפגש אתי. הוא לא דיבר איתי על אתרים ולא דיבר איתי על גרפיקה ולא על סלוגנים. הוא צלל במהלך פגישות ממושכות אל הקרביים של המשרד שלי, מיפה ואפיין את הצרכים ואת המגבלות המיוחדות של עורכי דין בפרסום. החברים בסימפלי הלכו איתי עקב בצד אגודל- […]

נעמה להט

הגענו לסימפלי לפני כשנה, עם פרויקט ענק, שכלל לא מעט דרישות, לו"ז צפוף שהשאיר לערן ולחבר'ה זמן עבודה קצר מאוד.

דר' סיגלית גוסטר

האיש פשוט גאון בהסוואה… לא כל אדם נולד עם כזה כישרון, שמחה לומר שאני מאמצת אותו לכל דבר בעשייתי וממליצה לכם בחום לעשות זאת

רועי שוורץ

חברה של אלופים, מי שעדיין לא מבין את כוחו של הפייסבוק צריך לדבר עם ערן ולראות קפיצה עצומה בלקוחות הפונים למשרד, קשר עם לקוחות שלעולם לא היינו מגיעים אליהם. ערן והצוות כשרונים ומקצועיים בצורה שלא תיאמן.

יעל מריאש

רק שאת/ה מבין מה שאת/ה מבין את/ה מבין כמה זה טוב!!!!!!!!!! המלצות חמות חמות חמות !!!!!!!!!

אור ורנר

הקשר שלנו עם סימפלי התחיל כאשר חפשנו איש מקצוע רציני שיבנה לנו אתר תדמית לקראת השקה נוספת של תכנית ההכשרה שלנו למסחר במניות בשוק ההון האמריקאי.

מיכאל נודל

כיף גדול לעבוד עם הצוות של סימפלי סושיאל! זמינים תמיד, צעירים, דינאמיים ויצירתיים. חושבים מתוך, מחוץ ועל מה זה הקופסא בכלל. מרגישים את התשוקה שיש לערן וצוותו כלפי העבודה עם העסק
סימפלי - בית מלאכה דיגיטלי | אילו העסק שלך היה יכול לדבר?

סימפלי

בית מלאכה דיגיטלי

הכשרה חדשה מבית סימפלי חושפת:

כיצד לקבל תשלום על סדנאות וירטואליות קצרות...

ואז, להשתמש בתהליך פשוט כדי להפוך את משתתפי הסדנאות ללקוחות הדגל שלך!

לפרטים נוספים
cross