על זהר ליבוביץ'

זהר, נחשב לאחד הסוחרים הוותיקים והמנוסים בשוק ההון, גורו למסחר עם אלפי עוקבים ומעריצים בלי קשר לסגנון החיים הידוע… אחד האהבות האמיתיות של זהר היא – הכשרה ולימוד של אומנות המסחר בבורסה. לדבריו "מטרתי העליונה היא יצרת אנשים וסוחרים מצליחים – דרך מעגל הקסמים של לימוד, תרגול ועשייה… הלימוד הוא רק תחילתו של מסע משותף ונפלא".

המטרה

ישנן מאות מכללות בשוק לימודי המסחר בישראל. כולן מלמדות בסופו של יום את אותו הדבר – איך לסחור. לפני כשנתיים, ניפגשנו עם זהר והוא ביקש מאיתנו להציג אותו בצורה שונה. נקודה. התחלנו את התהליך בבניית אתר חדש, מובדל מהשאר, חיזקנו את החיבורים ברשתות החברתיות ויצרנו קמפיינים שמדברים בשפה שונה… ההצלחה לא איחרה לבוא ושיפרנו במאות אחוזים את התוצאות. האמת שזה היה קל, זהר הוא שונה, מיוחד ונחשב לאחד המורים החזקים בשוק.

אתר ודפי נחיתה

בנינו אתר חדש ומובדל משאר המכללות המתחרות. האתר משמש כלב הפועם של משפך השיווק שיצרנו והוא כולל בלוג מגוון המעודכן מדי יום ועשרות דפי נחיתה עשירים בתוכן לכל מטרות השיווק.

סושיאל, מדיה ועיצוב

אנו בסימפלי יוצרים אך ורק מדיה ייחודית, עשירה בגרפיקה וקליפים, המשמשת את כל ערוצי השיווק הדיגיטלי: דיוור, פרסום וסושיאל.

שיווק ופרסום

כאן אנו מבצעים שתי משימות עיקריות: מנהלים את קמפיין ההרשמה למגוון הקורסים בעזרת מספר פעולות מתקדמות, לצורך יצירת לידים בעלי אחוז המרה גבוה עם דגש על איכות הליד. ובקמפיין המיתוג אנו שמים דגש רב על תוכן איכותי ועיצוב ייחודי.

%

מד הצלחה

(מתוך המטרות שהוגדרו יחד עם הלקוח)

פרויקטים נוספים

צור קשר

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם…

Pin It on Pinterest