במהדורה מוגבלת: הגורם המכפיל

הפולאפ הזה לוקח לידים קרים והופך אותם ללקוחות חמים במהירות

אם יש לך עסק שמוכר מומחיות וחיפשת כלי אחד שבאמת יכול להכפיל או אפילו לשלש את ההכנסות שלך… הגעת למקום הנכון! אני יכול להגיד לך ב- 100% ביטחון שאם מיישמים את הדבר הבא בצורה נכונה… הוא לבדו יכול לשמש כגורם המכפיל (או יותר) בעסק שלך - מבלי להתחרבש כלל.

זהו מדריך שונה בתכלית מכל מה שראיתם עד היום…

לאחר הרשמה קצרה, ממש בדקות הקרובות אני הולך להראות לך צעד-אחר-צעד כיצד יוצרים מערכת פולואפ מקצועית בשאמת סוגרת שיחות, הופכת לידים לקוחות חמים ומגדילה הכנסות באופן משמעותי.

ולמרות שכולם מספרים לך ש״מיילים זה לזקנים״ או ״אף אחד לא קורא מיילים יותר״ או ״עזוב אותי שלח לי ווטסאפ״ - אין כלי שיווקי יותר חזק ממנו.

אצל הלקוחות המדהימים וגם בעסק שלי, הפולואפ אחראי למעלה מ- 75% מההכנסות בעסק!

האמת היא שזה לא תמיד היה כך, בהתחלה רצנו כמו עכברים מורעלים אחרי לקוחות ותמיד היינו במוד של חוסר וודאות עם כל הלחצים הנלווים שכולנו כבר מכירים.

כיום, רוב הלקוחות שלי ואני יושבים בנחת ונהנים מזרם הלקוחות פוטנציאליים שמבקשים לעלות איתנו לשיחת מכירה רק כדי שנמכור להם. והכל רץ על אוטומט :)

אז איך הופכים מיילים ישנים שאבד עליהם הכלח למערכת פולואפ מודרנית שמייצרת גידול משמעותי בהכנסות?בדיוק לשם כך יצרתי עבורך ה״הגורם המכפיל״ - מדריך חדש, פשוט וקל להבנה, שמסביר צעד-אחר-צעד בוידאו וב-PDF איך יוצרים מערכת פולואפ מקצועית באמת שסוגרת לך שיחות חמות ומגדילה הכנסות באופן משמעותי.

הגורם המכפיל

מדריך פשוט על הדבר האחד שבאמת יכול להכפיל את ההכנסות העסק שלך!

זהו חלק קטן ב״קודקס״ שלנו. מערכת רבת עוצמה שמסייעת לבעלי עסקים כמוך להגדיל משמעותית את ההכנסות שלהם במהירות...

סימפלי בהחלט מצדיקה את השם שלה. הם עזרו לי לפשט את תהליך בניית הנוכחות הדיגיטלית שלי, יצירת אתרים, יצירת לידים, שיווק ומכירות. הם נתנו לי ביטחון להתחיל ולבנות את העסק שלי ואפשרו לי להתמקד במה שאני עושה הכי טוב!

Jennifer Simonetti-Bryan
Masterwineonline

זכיתי!
עברתי הרבה אנשי מקצוע, ״חניתי״ אצלם כמה זמן והמשכתי הלאה... מפני שאף אחד לא נתן מענה מלא לצרכים שלי.
למזלי הגעתי לערן וכבר מההתחלה הבנתי שהגעתי למקום הנכון! יעילות, מקצועיות, שירותים מקיפים וחדשנות

רותם נמיר פרדס
נדלניסטית

ערן שלום, אנא אל תספר למתחרים שלי על קיומך הם יבינו בקלות איך הפכת אותי "לפרה סגולה".
פתאום יהיו להם קמפיינים יעילים, הנראות שלהם תהיה מדהימה, הם יקבלו מענה מהיר ויעיל ולא ירצו אחרים, הם יתחילו לחייך ולהפסיק לעשות טעויות.

זהר ליבוביץ'
Zohartrade
מנכ"ל
cross