טעימה קטנה ומשמעותית מקודקס פרו

כיצד למצוא את הלקוחות המושלמים עבור העסק שלך?

זהו צעד קריטי לכל מי שרוצה לדייק את המכירות שלו. לגרום לפרסום שלו לעבוד ולקחת את העסק שלו מערפל לתוכנית ברורה... לכן, אני רוצה לקחת אותך למסע קצר שיעזור לך למצוא את הלקוחות המושלמים עבור המוצרים או השירותים שלך!

זהו צעד הראשון ב״קודקס״ שלנו.

מערכת רבת עוצמה שמסייעת לבעלי עסקים בתחום השירותים והידע, מאמנים, יועצים, סוכנויות ומה שבינהם… להגדיל משמעותית את ההכנסות שלהם במהירות, ביעילות וב- 3 חודשים או פחות. בלי לחצים מיותרים, קורסים חסרי תועלת או לזרוק הון תועפות על שיווק שלא עובד. והכל כדי לנוע בביטחון לרווחים של 7 ספרות ויותר.

השדכן

לחלק הראשון בצעד הזה אנו קוראים השדכן - מיני קורס קצר שיעזור לכם לזהות את שוק היעד המושלם בצורה שכנראה עוד לא פגשתם.

תמונת אווטאר

החלק השני נקרא תמונת אווטאר - והוא יעזור לכם להבין מיהו בדיוק שוק היעד ולהבין כיצד ליצור מסרים הגיוניים שמכוילים לקהל היעד הספציפי שלכם.

מיפוי המטרות

ואז נכנס ל מיפוי המטרות של האווטאר שלך - החלק השלישי שיעזור לך למצוא את היעדים, התסכולים, הפחדים והחלומות המדויקים של האווטאר שלך, וחשוב מכל - בשפה המדויקת להם… זה גם הצעד הראשון שלך בדרך ליצירת המסרים המדויקים שלך!

מחשבון המטבעות

ולבסוף, חלק 4 הוא מחשבון המטבעות - שיעזור לך להבין בצורה הכי ברורה את הבעיה שאתה הולך לפתור תחילה. הבעיה הכי חשובה… ואיך להוסיף לפתרון שלך מדדים על גבי ציר זמן כדי לדייק עוד יותר את ההצעה שלך.

זהו רק חלק קטן מצעד אחד ב״קודקס״ שלנו. מערכת רבת עוצמה שמסייעת לבעלי עסקים כמוך להגדיל משמעותית את ההכנסות שלהם במהירות...

רותם נמיר פרדס
נדלניסטיט
מיי ברוקס-קמפלר
הלנה
יקיר גבאי
ייעוץ, ליווי ואימון עסקי

התחל מיד את המסע המופלא להגדרת העסק

לחץ על הכפתור מטה כדי למצוא את הלקוחות המושלמים עבור העסק שלך...
cross