תפריט

ללא שיווק דיגיטלי, העסק שלך פשוט כבר לא קיים!

תכל'ס, אבל איך פותרים את זה?

שיווק
דיגיטלי

נותן לך את היכולת להצליח בעסק שלך
כדי לתמוך בחיים שאתה בוחר

עם תהליך עבודה פשוט...

1

גילוי

יצירת תוכנית עבודה תוך הבנת הצרכים, המוצרים והשוק (הקהל)

2

ישום

יצירת קמפיינים עם כל המרכיבים הדורשים להצלחת האתר

3

צמיחה

שיפור הביצועים, אופטימיזציה, יצירה וישום של תוכניות צמיחה לעסק

אז מה ההשקעה

בייסיק
מתאים לעסקים כגון נותני שירותים שצריכים פניות למחייתם
✔  מערכת לידים משומנת שעובדת גם על אוטומט

✔  עיצוב מודרני, קפדני ומותאם לעסק

✔  חיבור כל מערכות השיווק המקובלות (גוגל, פייסבוק, דיוור וכו...) למעקב קל ויצירת אוטומציה בעסק

✔  תוכנית שיווק במתנה (שווי 4,000 ₪) בהתחייבות לשישה חודשים
ההשקעה שלך החל מ3,500 + מע״מ לחודש
פרימיום
מתאים לעסקים המעוניינים למכור מוצרים או שירותים ברשת
כל מה שתקבל ב״אתר לקוחות״ פלוס...

✔  מערכת מותאמת למוצר, לשירות ולקהל היעד

✔  תכנונן וישום של משפכי מכירה יעילים המגדלים את ההכנסות בכל עסקה ע״י אמצעים מודרנים כגון אפסייל וכו...

✔  הגדלת מכירות ע״י טיפול בנטישות קופה 

✔  אוטומציה מלאה הפועלת ע״פ התנהגות הגולש והרוכש באתר

✔  חיבור מתקדם לכל מערכות השיווק המקובלות (גוגל, פייסבוק, דיוור וכו...) המאפשר שיחה דו סיטרית להגדלת הכנסות, מעקב ואוטומציה בעסק

✔  תוכנית שיווק במתנה (שווי 4,000 ₪)
ההשקעה שלך צור קשר ונדבר

פייסבוק Vs. גוגל

היכן כדאי לעסקים קטנים לפרסם? בפייסבוק או בגוגל?

ההבדל העיקרי בין גוגל לפייסבוק הוא שגוגל מפרסם לקהל שמחפש אותך, בניגוד לפייסבוק שמפרסם לקהל שאתה מכוון אליו. בגוגל לרוב יחפשו דברים כלליים כמו מסעדה, תכשיטים, נעליים וכדומה, כך שבכל חיפוש יבלטו החברות החזקות שמובילות בנישה שלהן. לעומת זאת בפייסבוק יש את הכלים לייצר פרסום ממוקד מאוד, ולכוון את הפרסום לקהל היעד הרלוונטי לעסק שלך. לעסקים קטנים מומלץ לפרסם בפייסבוק, מכיוון שבגוגל ברוב המקרים כמות האנשים שיחפשו את העסק שלך תהיה קטנה.

מה זה שיווק?

לבעלי עסקים כיום השיווק הוא חלק טבעי ואינטגרלי, אנו עושים זאת בחיי היום יום גם מבלי להרגיש. הדיגיטל והסושיאל במיוחד מאפשרים להעצים את השיווק ע"י ניהול השיחה במדיות השונות. לצורך שיווק יעיל אנו נדרשים לייצר אסטרטגיית שיווק לעסק הכוללת בתוכה את אסטרטגיות התוכן והפרסום.
צור קשר

מה זה פרסום?

פרסום הוא חלק מתהליך השיווק שתפקידו הוא בעצם לשמש כמנוע לצמיחת העסק. הפרסום בדיגיטל הוא דינמי, חסכוני ומנוהל ע"י קמפיינים על בסיס מטרות, שפונות לפלח שוק ספציפי בעלות נמוכה.
צור קשר

והאם צריך את זה?

התשובה לשאלה היא פשוטה: שיווק העסק הוא חובה (גם ככה אנחנו עושים את זה כל יום), ניתן כמובן להעצים את שיווק העסק ע"י שימוש בתקציבים זניחים ברשתות החברתיות. האם כדאי להשקיע בפרסום? רק אם אתה מעוניין לגרום לעסק לצמוח.
צור קשר

אנו מעניקים ללקוחות שלנו את היכולת להצליח בעסק שהם צריכים, כדי לתמוך בחיים שהם רוצים...

אנחנו,
סימפלי
בית מלאכה דיגיטלי

נעים מאוד :)

סימפלי (הסיפור שלנו קצת משעמם)...

סימפלי (Simply) הינו בית מלאכה לדיגיטל המתמחה ביצירת מערכות שיווק דיגיטליות אוטמיות ליצירת לקוחות ובין היתר מתמכים בניית אתרים איכותים ובפרסום יעיל. אנו פועלים ע"פ מטרות לקוחותינו, תוך הגדרת המטרות בצורה נכונה ובניהול תהליכים שיווקים המובילים להצלחה. את הלב, הנשמה והדגש אנו שמים על עיצוב, דרך יצירת משפך שיווקי יעיל, בידול מהמתחרים וחיזוק המותג.
עוד על סימפלי

מדברים עלינו

רותם נמיר פרדס

זכיתי! עברתי הרבה אנשי מקצוע, ״חניתי״ אצלם כמה זמן והמשכתי הלאה... מפני שאף אחד לא נתן מענה מלא לצרכים שלי. למזלי הגעתי לערן וכבר מההתחלה הבנתי שהגעתי למקום הנכון! יעילות, מקצועיות, שירותים מקיפים וחדשנות.
קרא עוד

זהר ליבוביץ'

ערן שלום, אנא אל תספר למתחרים שלי על קיומך הם יבינו בקלות איך הפכת אותי "לפרה סגולה". פתאום יהיו להם קמפיינים יעילים, הנראות שלהם תהיה מדהימה, הם יקבלו מענה מהיר ויעיל ולא ירצו אחרים, הם יתחילו לחייך ולהפסיק לעשות טעויות.
קרא עוד

לירן רגב

שירות הכי טוב שאפשר לקבל... הכל מהיר,זמין ואיכותי... תמיד כיף להיפגש עם ערן, לעוף על רעיונות שעולים תוך כדי וכעבור זמן קצר לראות איך סימפלי סושיאל מיישמים את הרעיונות במדיה.
קרא עוד

רונית ולפר

בחירת איש מקצוע בתחום בניית אתר וקידום ברשת היתה משימה לא פשוטה עבורי ונפלתי הרבה פעמים בדרכי המקצועית. הגעתי אליכם באמצעות המלצה מחברים יקרים והבנתי מיד שיש לי עסק עם מקצוענים מעולם אחר
קרא עוד

אוהב לעשות הכל לבד?

קצת ייעוץ, ובנה לעצמך מכונת שיווק משומנת...

על מה מדובר?
starlinkedin-squarequote-rightinstagramfacebook-officialcrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram